הייעוץ הסטטיסטי שאני מציעה מאפשר סיוע גמיש ומותאם לצרכי הלקוח. אני מלווה מאות לקוחות (מסטודנטים, חוקרים, רופאים וארגונים רבים) מרוצים לעבר היעד שלהם. תמיד "מסייעת" ולא "מובילה", אני מאמינה בליווי וסיוע לאלו שרוצים לטפס לעבר המטרה שהציבו לעצמם.מבין שירותיי אני מציעה סיוע בכתיבת דוחות מחקריים ברמות מעורבות שונות, ניתוחים סטטיסטיים פשוטים (מבחנים פרמטרים, א-פרמטרים ועוד) ומורכבים (HLM, SEM ועוד), הדרכות סטטיסטיות ברמות העמקה שונות (פרטניות או קבוצתיות), ייעוץ סטטיסטי ומחקרי לחוקרים (למשל מה גודל המדגם הנדרש) באשר הם בשלבי המחקר השונים.אני מורידה את הכובע בפני הלקוחות שלי, על הרעיונות והמטרות מעוררות ההשראה שלהם; אני גאה ללוות עוד לקוח לקראת היעד שהיא או הוא הציבו לעצמם ותמיד שמחה להיות לעזר להגשמת חלומות!באשר לליווי סטודנטים בעבודות מחקר:

תיאום ציפיות הינו חלק חשוב מאוד בכל מערכת יחסים. במיוחד בין סטודנט/ית למנחה של עבודת המחקר. תיאום ציפיות יכול לגשר בין תפיסות שונות ולאפשר עבודה פורייה ומשותפת. אני ממליצה לקיים תיאום ציפיות ברור וחד משמעי עם המנחה לגבי ההיבטים החשובים של העבודה המשותפת כגון: לוחות זמנים, ערוץ התקשורת המתאים לשני הצדדים, תהליך העבודה הצפוי וחלוקת התפקידים בין השניים. הניסיון שלי מלמד כי הדבר חוסך המון זמן, אנרגיה וכסף, כמו גם תסכול ועוגמת נפש.

keren_and_nimrod

yeotz logo-01 yeotz logo-02 yeotz logo-03 yeotz logo-04 yeotz logo-05 yeotz logo-06 yeotz logo-07 yeotz logo-08 yeotz logo-09 yeotz logo-10 yeotz logo-11 yeotz logo-12